Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag

Vzdělávací skupina EDUA Group vstoupila do Know How Klubu

Vzdělávací skupina EDUA Group vstoupila do Know How Klubu

Praha, 20. června 2017

Největší soukromá vzdělávací skupina v České republice, EDUA Group, koupila za vyšší jednotky miliónů majoritní podíl v platformě Know How Klub. Startup založený Filipem Dřímalkou pomáhá firmám s digitální transformací formou microlearningu. Ze spojení si partneři slibují upevnění autority na poli digitálních inovací a moderního vzdělávání.

„Vstup do Know How Klubu je pro nás strategický krok. Digitální vzdělávání a microlearning jsou moderní formy, které nabídneme našim klientům k prohloubení dovedností a znalostí, které současná doba nekompromisně vyžaduje,” komentuje akvizici Vladimír Schmalz, jednatel skupiny EDUA Group, a dodává: “Filipa Dřímalku a jeho tým vnímáme jako autority v oblasti microlearning a online vzdělávání, sdílíme jejich vizi a chceme společně být lídrem v oblasti e-learningu ve firmách.”

Platforma Know How Klub provádí firmy digitalizací a digitální transformací použitím moderních vzdělávacích metod. Kurzy digitálních dovedností formou microlearningu pomáhají zaměstnancům pracovat s moderními technologiemi a v online prostředí efektivněji, chytřeji. Mezi klienty a partnery patří například ŠKODA AUTO, Microsoft, AXA, Česká spořitelna, Renomia, Sodexo a mnoho dalších. Nabídka videokurzů Know How Klub je široká, na platformě naleznete různé okruhy: od školení Office365 přes inspirační Trendy v technologiích, až po ryze spotřebitelský kurz Aplikace na cestách.

Know How Klub založil zkušený konzultant digitálních inovací Filip Dřímalka. Ten se netají velkými plány: “Trendu digitalizace neunikne žádná firma, zároveň nabízí nevídané příležitosti těm, kteří síly digitálních technologií využijí. Spojením se skupinou EDUA Group, s jejím postavením na vzdělávacím trhu, chceme upevnit pozici jedničky v oblasti digitálních schopností a procesu digitalizace.”

Skupina EDUA Group je s téměř 2000 lektory největší soukromou vzdělávací skupinou v České republice. Tvoří ji značky Caledonian School, Top Vision, Tutor, Jipka, TEFL in Prague a EDULOGY. Společně se zaměřují na celoživotní vzdělávací proces a rozvoj inovací ve vzdělávání. Nyní se stává majoritním vlastníkem platformy Know How Klub. Investiční částku si strany nepřejí zveřejňovat, valuace startupu se však pohybovala v desítkách miliónů.