Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag

Typy jazykových kurzů

Obecný jazyk

Tento typ kurzu nabízíme pro angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, ruštinu,  italštinu a češtinu pro cizince. Jazykové kurzy jsou cílené na běžné využití jazyka. Hodiny se zaměřují na všechny jazykové dovednosti: psaní, čtení, poslech a mluvený projev v obecné rovině; uplatnění komunikativní metody. 

Konverzace

Konverzace nabízíme pro angličtinu, němčinu, španělštinu a  francouzštinu. Jazykové kurzy jsou zaměřené na mluvený projev studentů, který je zdokonalován na zvolených konverzačních tématech.

 

Intenzivní kurzy

Tento typ kurzu nabízíme zejména pro češtinu pro cizince. Intenzivní kurzy obecného jazyka se zaměřují na zlepšení všech jazykových dovedností (psaní, čtení, poslech a mluvený projev) ve zkráceném časovém úseku. Vhodné především pro studenty, kteří nemají čas navštěvovat kurzy pravidelně nebo se potřebují v jazyce rychle zlepšit.

 

Profesní kurzy

Profesní kurzy nabízíme pouze pro angličtinu. V nabídce máme např. Životopis a motivační dopis v AJ, Obchodní korespondence v AJ,  Prezentování v AJ,  Vedení obchodního jednání v AJ, AJ pro personalisty, AJ právnická, AJ pro překladatele atd.

 

Kurzy pro děti a teenagery

Tento typ kurzů nabízíme pouze pro angličtinu. Speciální kurzy angličtiny určené pro žáky základních škol ve věku 6-14 let. Cílem kurzů je nadchnout děti pro cizí jazyk a vytvořit pozitivní vztah ke studiu. Kurzy nabízíme v následujících kategoriích: pro děti 1., 2., 3., 4. a 5. třídy a 6. až 9. Třídy (zde jsou kurzy navíc rozděleny dle úrovní).

 

Příprava na mezinárodní zkoušky

Stále rostoucí význam mezinárodně uznávaných jazykových certifikátů vede u mnoha klientů k nutnosti složit jazykovou zkoušku. Nabízíme kurzy připravující na:

  • zkoušky z řady Cambridge ESOL (General: FCE, CAE, CPE, Financial: ICFE, Legal: ILEC, IELTS)
  • testy TOEFL
  • certifikáty německého jazyka – Goethe Zertifikat

 

Pomaturitní studium

Tento typ kurzu nabízíme pro angličtinu, němčinu, španělštinu a francouzštinu. Jedná se o intenzivní jazykové studium nejen pro maturanty. Student má možnost zlepšit se o dvě jazykové úrovně za dva semestry + v druhém pololetí má možnost připravit se na Cambridgeskou zkoušku (PET, FCE, CAE). Více informací o pomaturitním studiu naleznete v sekci Pomaturitní studium.

 

Individuální výuka

Nevybrali jste si z našich nabízených kurzů? Nebo byste rádi byli na výuce sami? Individuální výuka pro vás bude ta pravá volba. Můžete si sami zvolit intenzitu, čas i místo výuky. Stačí nám napsat a my pro vás připravíme nabídku na míru.