Cz_flag Uk_flag

Proč se stát lektorem CS?

Caledonian School je společně s jazykovou školou Tutor největším jazykovým dodavatelem na českém trhu. Obě společnosti mají dlouhodobou tradici a udržují si nejvyšší standardy kvality. Caledonian School vznikla v roce 1992, Tutor v roce 2001. Působíme na území celé České republiky, vlastní pobočky máme v Praze, Mladé Boleslavi, Brně a Hradci Králové. Náš mezinárodní tým nyní tvoří přibližně 450 lektorů z různých koutů světa i z České republiky. Máme 83 interních zaměstnanců. I při této velikosti se vždy snažíme o individuální přístup ke každému z našich lektorů.

 

Lektorům nabízíme profesionální zázemí, možnost soustavného rozvoje a vzdělávání a možnost kariérního růstu. Na neustálém rozvoji našich lektorů v oblasti vzdělávání nám velmi záleží. Považujeme za důležité, aby lektoři měli do práce dostatečnou motivaci a cítili naši podporu.

 

O lektorský tým se stará tým metodiků, kteří provádějí pravidelné observace, vedou specializované workshopy a školení či poskytují individuální mentoring v rámci Programu lektorského rozvoje. Naše motto je, že „každý lektor je pro nás klíčový“, a proto vytváříme takové pracovní zázemí, které jeho rozvoj podporuje.

 

Věříme v komunikativní přístup k výuce, který realizujeme nejen osvědčenými výukovými postupy, ale také zaváděním moderních technologií a používáním nejnovějších učebních materiálů.

 

Aktuálně nabízené pozice naleznete zde.