Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag

Kdo?

Otázka, kdo bude tím, komu svěříte vzdělávání svých zaměstnanců, tvoří jádro celého výběru dodavatele jazykové výuky. Odpověď na ni vychází z mnoha specifičtějších otázek, které si budete klást. Je také zřejmé, že tuto odpověď budete znát až na samém konci rozhodovacího procesu. My jsme však otázku „KDO“ záměrně postavili na samotný začátek:


Kdo je Caledonian School?


Caledonian School je největší jazyková škola v České republice. Na trhu působí od roku 1992 a ve více než 200 společnostech a institucích odučí lektoři této školy přes 173 000 lekcí ročně. Spolu se značkami top vision a Tutor tvoří vzdělávací skupinu EDUA Group. Je také členem Asociace jazykových škol a držitelem certifikace ISO.


Vy ale také potřebujete vědět, že Caledonian School je především týmem. Týmem metodiků a koordinátorů výuky, odborného managementu, konzultantů, a hlavně lektorů, jejichž společné úsilí vede k výsledkům, které prezentujeme výše. Každý z našich zaměstnanců přispívá svým podílem ke zdárnému zajištění výuky a spokojenosti klientů. Každý z nich si je toho plně vědom. A Caledonian School za profesionalitu každého z nich ručí.


Obchodní konzultant/ka s vámi celý vzdělávací projekt naplánuje. Budete společně analyzovat potřeby vaší firmy či instituce a zamýšlet se nad vhodnými řešeními. Připraví také cenovou kalkulaci a dodá vám všechny podklady, které ve fázi rozhodování můžete potřebovat. Následně vstupuje do projektu metodický tým. Detailně rozpracuje dosud navržená řešení a postupy, připraví sylaby výuky dle vašich potřeb a rozplánuje průběh výuky tak, aby bylo u studentů dosaženo co největšího pokroku. Poté si už projekt převezme příslušný Course Manager, který o vaši zakázku bude pečovat po organizační a administrativní stránce. Zajistí hladké rozdělení studentů do skupin a sestaví rozvrh výuky ve vámi požadovaných dnech a časech. Průběžně vám bude reportovat docházku studentů a jejich výsledky a zastřeší veškerou vaši komunikaci s Caledonian School.

 

Tím nejdůležitějším jsou v Caledonian School samozřejmě lektoři. Jen každý patnáctý uchazeč se do lektorského týmu Caledonian School kvalifikuje, a to vzhledem k přísným kritériím, které v rámci několika kol výběru aplikuje náš akademický management. Přesto máme lektorů dostatek – díky dobrému jménu Caledonian School jich pro nás dlouhodobě pracují stovky a další zájemci se neustále hlásí. Ať jsou to Češi nebo rodilí mluvčí, ať učí angličtinu nebo některý z ostatních třiceti jazyků, ať jde o nováčky rekrutované z námi pořádaných mezinárodně uznávaných TEFL kurzů nebo o ostřílené matadory, každý z lektorů je kontinuálně pod přísným dohledem našich metodiků v rámci tzv. Caledonian School Academy a jejího propracovaného konceptu Teacher Development Programme. Proto za kvalitu a spolehlivost svých lektorů můžeme ručit.


„Na Caledonian School oceňuji především to, že ji zajímá můj výkon, ale i to, jak ho neustále zlepšovat. Prostřednictvím seminářů a konzultací s mým Senior Teacherem mi škola dává pomocnou ruku, jak na sobě neustále pracovat a dávat svým studentům to nejlepší.“

Jeff D., lektor