Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag

O kurzech v zahraničí

 

Studium v zahraničí je vhodným doplňkem klasické pravidelné výuky jazyků. Díky pobytu v cizí zemi ukotvíte a snáze prohloubíte již dosažené jazykové znalosti a dosáhnete tak rychlejšího pokroku.  Navíc zjistíte, že jste schopni se svou, byť ne třeba dokonalou jazykovou výbavou obstát v cizí zemi a dorozumět se s rodilými mluvčími. To zvýší vaši motivaci a chuť do dalšího jazykového rozvoje.

 

Caledonian School proto spolupracuje se sítí prověřených partnerských škol v zahraničí a může vám zprostředkovat jazykový kurz takřka v jakékoli zemi, se zaměřením vhodným právě pro vás!

 

A jaké dotazy si naši klienti nejčastěji kladou?

 

  • Je zahraniční studium vhodné právě pro mě?

Pokud se chcete naučit skutečně používat cizí jazyk, pak určitě je. Z mnoha typů kurzů umíme vybrat ten nejvhodnější kurz na míru právě vám a vašim požadavkům. V nabídce jsou jak kurzy obecného jazyka, tak programy pro manažery a zaměstnance z obchodní sféry, ale třeba i pobyty pro děti a teenagery.

 

  • Jakou dobu mohu na zahraničním kurzu strávit?

Záleží na vás a vaší představě. Školy nabízejí programy v délce od jednoho týdne do jednoho roku a vycestovat lze prakticky kdykoli, neboť kurzy jsou zahajovány průběžně celý rok. Pro větší efekt pobytu v cizojazyčném prostředí doporučujeme strávit na kurzu alespoň tři týdny.

 

  • V jaké zemi se jazyk nejlépe naučím?

Jednoduše v té, kde je vámi vybraný jazyk jazykem běžně používaným. Pro studium angličtiny volí naši klienti nejčastěji „osvědčenou klasiku“, tedy kurzy ve Velké Británii, nebo o něco exotičtější ostrov Malta. Oblíbené destinace se nacházejí i za oceánem, např. v USA nebo Austrálii.

Rozvíjet se však můžete i v jiném jazyce – doporučujeme navštívit např. naše sousedy Německo a Rakousko pro studium němčiny nebo slunné pláže Španělska pro studium španělštiny…

 

Více informací včetně katalogu kurzů naleznete na zahranicnikurzy.caledonianschool.cz.