Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag

Mezinárodní jazykové zkoušky

Připravte se na mezinárodní jazykovou zkoušku s Caledonian School !

 

Naše jazyková škola má mnohaleté zkušenosti s pořádáním přípravných kurzů k mezinárodním Cambridgeským zkouškám. Úspěšnost našich studentů u Cambridgeských zkoušek se stabilně pohybuje nad 85%. Připravujeme ke zkouškám PET (Cambridge English: Preliminary), FCE (Cambridge English: First), CAE (Cambridge English: Advanced) a CPE (Cambridge English: Proficiency).

 

Ke složení Cambridge zkoušky z anglického jazyka se můžete registrovat v našiem klientském centru U Půjčovny 2. Stačí vyplnit základní údaje, zaplatit v hotovosti registrační poplatek za zkoušku a zbytek už zařídíme my!

 

Naše kurzy připravují též na stále populárnější Computer Based Exams - zkoušky na počítači (nabízené u PET, FCE, CAE). Jejich struktura i hodnota certifikátu je naprosto totožná s klasickou formou testů a absolventi našich kurzů budou i na tento typ dobře připraveni.

 

Nabízíme též přípravu na specializované zkoušky právnické angličtiny ILEC a obchodní angličtiny BEC.

 

Jazyková škola Caledonian School Vás připraví na mezinárodní jazykové zkoušky z angličtiny či němčiny dle Vašeho výběru.

 

Kromě toho vás připravíme i na americkou obdobu cambridgeských zkoušek, certifikát TOEFL, a také certifikát IELTS určený zájemcům o studium či práci v zahraničí.