Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag

Pomaturitní studium jazyků

Pomaturitní studium organizujeme ve spolupráci s naší sesterskou jazykovou školou Tutor.

 

Pomaturitní studium jazyků je určeno primárně pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve vzdělávání se v jazyce i po maturitě. Navštěvovat ho však může každý. Jedná se o intenzivní roční výuku jazyka, při které se student posune až o dvě úrovně.  V prvním pololetí se studium zaměřuje především na obecnou stránku jazyka – konverzaci, gramatiku, poslech, čtení, psaní. Využíváme komunikativní metodu, která motivuje a vede studenty k samostatnému projevu. Studenti se učí plynulé konverzaci, porozumění mluvenému i psanému projevu. Slovní zásoba se orientuje na oblasti každodenního života. V druhém pololetí mají studenti možnost se připravovat na jednu z Cambridgeských zkoušek dle úrovně třídy (PET, FCE, CAE).

 

V rámci našeho pomaturitního studia je možné studovat 4 různé jazyky – angličtinu, španělštinu, němčinu a francouzštinu.

 

Obsah studia je pečlivě připraven odborníky z akademického vedení školy, výuku vedou zkušení zahraniční a čeští lektoři.

 

Základní typ studia probíhá pod vedením tří lektorů, z nichž každý má svou specifickou roli (platí pro dopolední studium angličtiny), více informací naleznete v sekci Organizace a podmínky studia.

 

Výuka vychází z potřeb jednotlivých studentů. Kromě obecného jazyka je studium zaměřeno také na kulturu, reálie, firemní komunikaci, marketing aj. Naučíte se např. správně napsat životopis, jak úspěšně absolvovat pohovor a další praktické dovednosti.

 

 

Proč si vybrat pomaturitní studium jazyků u nás?

  • 18leté zkušenosti s výukou pomaturitního studia v ČR
  • studijní program zařazen ve vyhlášce MŠMT
  • malé studijní skupinky
  • zkušení kvalifikovaní lektoři
  • možnost výběru až dvou dalších jazykových kurzů ZDARMA
  • možnost zakončení studia mezinárodní jazykovou zkouškou
  • úspěšnost studentů naší jazykové školy u Cambridgeských zkoušek je více než 80%
  • přístup do knihovny Caledonian School zdarma