Výuka ve firmách

Využíváme komunikativní, situační způsob výuky. Díky tomu dosahujeme rychlého zlepšení v požadovaných oblastech. Cíle nastavujeme vždy podle vašich konkrétních potřeb, jejich splnění pravidelně ověřujeme testováním a výměnou zpětné vazby.

Více

Individuální výuka

Pokud požadujete výrazné a rychlé zlepšení nebo se lépe soustředíte v klidnějším prostředí, vytvoříme pro vás kurz intenzivní výuky na míru. Vy určujete, kdy a kde bude výuka probíhat. Zlepšovat se tak můžete jak ve své kanceláři, v naší učebně, tak u sebe doma.

Více

Jazykový audit

Připravíme vstupní audit, který v rámci doporučení zohlední vaše potřeby a požadavky. Zajistíme také nezávislý audit, který změří pokrok zaměstnanců při pravidelné výuce nebo závěrečné splnění cílů. Vždy vám poskytneme konkrétní a objektivní výsledky, jasně určenou konkrétní jazykovou úroveň i přehled silných a slabých stránek každého ze studentů.

Více

Crash kurzy

Naše crash kurzy vás připraví na výjezd do zahraničí, mezinárodní konferenci či obchodní jednání. Vybrat si můžete z již připravených intenzivních půldenních kurzů na nejčastější témata a rádi vám sestavíme crash kurz podle toho, na co se právě potřebujete připravit.

Více

Jazykové soft skills a akademie

Potřebujete se zlepšit například v psaní e-mailů, prezentování či argumentování? V rámci intenzivních krátkodobých kurzů s pevně danou strukturou výrazně zlepšíme vaše soft skills ve vybrané oblasti. V rámci akademie připravíme plán dlouhodobější výuky zaměřené na konkrétní znalosti v pracovním prostředí.

Více

Překlady a tlumočení

Spolupracujeme s týmem certifikovaných překladatelů do 53 jazyků, kteří vám zajistí běžné i odborné překlady. Zajistíme vám tlumočení včetně dabingu nebo profesionální průvodcovské služby.

Více

Příprava na mezinárodní zkoušky

Připravíme vás na mezinárodní certifikáty všech jazykových úrovní v běžném jazyce i se zaměřením na business. Výuku budeme koncipovat přesně s ohledem na postupy konkrétní zkoušky, zajistíme vám také zahraniční kurz se zaměřením na složení daného certifikátu.

Více

Profesionální audit potřeb

Pomocí metody work & learn vám pomůžeme zlepšit schopnosti spojené s vaším profesním životem. Jako výukové materiály budeme používat například pracovní prezentace, e-maily nebo budeme simulovat konkrétní komunikační situace.

Připravujeme

Elektronické produkty

Naše elektronické produkty pomáhají prohloubit a upevnit znalosti získané v kurzech. Využití aplikací je koncipováno tak, aby jednotlivé lekce zabraly maximálně 10–15 minut. Aplikace obsahují všechny běžné jazyky v různých úrovních.

Více

Výuka ve firmách

Využíváme komunikativní, situační způsob výuky. Díky tomu dosahujeme rychlého zlepšení v požadovaných oblastech. Cíle nastavujeme vždy podle vašich konkrétních potřeb, jejich splnění pravidelně ověřujeme testováním a výměnou zpětné vazby.

Více

Individuální výuka

Pokud požadujete výrazné a rychlé zlepšení nebo se lépe soustředíte v klidnějším prostředí, vytvoříme pro vás plán intenzivní výuky. Vy určujete, kdy a kde bude výuka probíhat. Zlepšovat se tak můžete jak ve své kanceláři, v naší učebně, tak u sebe doma.

Více

Jazykový audit

Připravíme vstupní audity, které v rámci doporučení zohlední vaše potřeby a požadavky. Zajistíme také nezávislé audity, které změří pokrok zaměstnanců při pravidelné výuce nebo závěrečné splnění cílů. Vždy vám poskytneme konkrétní a objektivní výsledky, jasně určenou konkrétní jazykovou úroveň i přehled silných a slabých stránek každého ze studentů.

Více

Crash kurzy

Naše crash kurzy vás připraví na výjezd do zahraničí, mezinárodní konferenci či obchodní jednání. Vybrat si můžete z již připravených intenzivních půldenních kurzů na nejčastější témata a rádi vám sestavíme crash kurz podle toho, na co se právě potřebujete před odjezdem připravit.

Více

Jazykové soft skills a akademie

Potřebujete se zlepšit například v psaní e-mailů. prezentování či argumentování? V rámci intenzivních krátkodobých kurzů s pevně danou strukturou výrazně zlepšíme vaše soft skills ve vybrané oblasti. V rámci akademie připravíme plán dlouhodobější výuky zaměřené na konkrétní znalosti v pracovním prostředí.

Více

Překlady a tlumočení

Spolupracujeme s týmem certifikovaných překladatelů do 53 jazyků, kteří vám zajistí běžné i odborné překlady. Zajistíme vám tlumočení včetně dabingu nebo profesionální průvodcovské služby.

Více

Profesionální audit potřeb

Pomocí metody work & learn vám pomůžeme zlepšit schopnosti spojené s vaším profesním životem. Jako výukové materiály budeme používat například pracovní prezentace, e-maily nebo budeme simulovat konkrétní komunikační situace.

Připravujeme

Elektronické produkty

Naše elektronické produkty pomáhají prohloubit a upevnit znalosti získané v kurzech. Využití aplikací je koncipováno tak, aby jednotlivé lekce zabraly maximálně 10–15 minut. Aplikace obsahují všechny běžné jazyky v různých úrovních.

Více

Novinky

5. 1. 2018

Stáhněte si zdarma náš ebook, který Vám pomůže dostát svým předsevzetím!

3. 1. 2018

Na našem blogu nově najdou lektoři „ready made“ lekce, které mohou rovnou použít ve svých hodinách.

15. 11. 2017

To Know is To Grow – naše heslo provází každou naši činnost. Třeba i sázení stromů.

6. 11. 2017

Představujeme nový design a nový web Caledonian School. Nově se můžete začíst i do našeho odborného blogu ->.

Blog

Present continuous

Ready made lesson   Present continuous Lenka Mervová 03.01.2018 A1.2 level We would like to offer you the following ready-made lesson plan either as a supplement to a coursebook unit you may not particularly like or to help you in the situation when...

číst více

Jak (ne)fungují povinné kurzy pro zaměstnance

Monika Trojanová 15.9.2017 Jak (ne)fungují povinné kurzy pro zaměstnance. Co se stane, když zaměstnanec dostane výuku příkazem? Jeho lekce i pokrok váznou. Takové vzdělávání nemá příliš efekt, shodují se lektoři Caledonian School. Student totiž potřebuje ke studiu...

číst více

E-learning:

Jazyky pod palcem

Společně s kurzy získáte přístup k mobilním aplikacím a on-line výukovým programům. Cesta do práce se tak rychle změní v čas, kdy jste se zase zlepšili. Více

Staňte se
naším lektorem

a získejte finanční bonusy, příspěvek na MHD, zdarma přístup na kurzy, semináře, workshopy a spoustu dalších výhod. Více

Reference

Naše vzdělávací kurzy zlepšily jazykovou úroveň a soft skills zaměstnanců v mnoha společnostech.

Reference

Naše vzdělávací kurzy zlepšily jazykovou úroveň a soft skills v mnoha společnostech.

16 let rozvíjíme manažery a celé týmy 

2950+
účastníků ročně