Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag

Začátek a průběh výuky

Do dvou týdnů od prvotního kontaktu může výuka začít; u jednodušších zadání i dříve. Ze stovek našich prověřených lektorů pro vás vybereme právě toho, který vás nejlépe dovede k cíli stanovenému v zadání zakázky. Ať je to zlepšení vašich prezentačních dovedností v rámci obchodní angličtiny nebo třeba co nejzábavnější forma výuky pro vaše dítě.

 

Lektor od nás dostane podrobné instrukce. I tak je vhodné, aby s vámi během úvodní lekce ještě jednou probral vaše dosavadní zkušenosti s výukou jazyka a vaše představy, kam studium dále směřovat. Naši lektoři vědí, že každý student je jiný. Některým vyhovuje pevně daný koncept výuky a osnova daná učebnicí. Jiní od lektora čekají přizpůsobení hodin aktuálnímu dění a měnící se situaci. Lektor vás proto potřebuje poznat, aby mohl výuku zacílit co nejefektivněji.      

 

V průběhu výuky jsme stále ve spojení s vámi i s lektorem prostřednictvím konkrétního course managera přiděleného k vašemu kurzu. Na jakékoli změny z vaší strany bude obratem ochotně  reagovat.