Kdo jsme

Jsme jazykovka s dlouholetou tradicí a jednoduchou filosofií. TO KNOW IS TO GROW. Poskytujeme individuální a skupinovou firemní výuku. Pokud budujete kariéru, která vyžaduje komunikaci v cizím jazyce, jste náš člověk a my jsme vaše škola.

V co věříme

My v Caledonian School podporujeme veškeré úsilí se učit, protože čím více toho víme, tím lépe na tom všichni jsme. Za cíl jsme si vytýčili pomáhat společnostem napříč branžemi růst pomocí vzdělávání jejich zaměstnanců. Věříme, že inovace ve vzdělávání pomáhají zaměstnancům, zaměstnavatelům a v důsledku celé společnosti, udržitelně růst a rozvíjet se.

Jak to děláme

S námi v Caledoninan School vždy získáte přístup k celému našemu know how a všem inovacím, které můžeme nabídnout. Vždy nalezneme nejvhodnější cestu a nástroje, k vašemu růstu.

Big idea

Věříme, že především díky vědomostem může společnost růst. Společnost v našem pojetí není jen obchodní jednotka. Je to společnost lidí, kteří se společným úsilím snaží vybudovat něco, o je přesáhne. V tomto úsilí je podporujeme a vnášíme nový pohled.

Na čem nám záleží

Záleží nám na tom, abyste ve svém snažení v nás našli partnera, který ví, že úspěch není jen prostý součet ekonomických ukazatelů. Mít možnost provázet Vás na cestě udržitelného růstu a po celou dobu Vám poskytovat jeho zdroj, je pro nás motivace nejen pro naše další zdokonalování.

Hodnoty, na kterých stavíme

 

 

 

 Trvale udržitelný rozvoj

Pomáháme všem rozvíjet svůj potenciál a tím přispívat k celkovému rozvoji společnosti protože To Know Is to Grow.

 

 

 

Naše práce = práce na sobě

I my se pořád učíme. Ne protože musíme, ale protože vzdělávání je celoživotní proces. Pracujeme s lidmi, kteří se chtějí posouvat ve svém životě dál a dál, a tím motivují k tomu samému i své okolí. Včetně̌ nás.

 

 

 

Adaptace / Inovace

Oblast vzdělávání vnímáme jako živý organismus, který se musí umět přizpůsobovat a reagovat na momentální́ situaci. Zároveň musíme být vždy o krok napřed ve vývoji. Proto se neustále zamýšlíme nad tím, jak upravit naše metody, aby nejlépe odpovídali požadavkům a potřebám doby.

 

 

 

Kvalita

Naším cílem není to, aby si student hodinu odseděl, ale aby se na ni těšil, aktivně se na ni připravoval a měl pocit, že to, co se naučí je využitelné i pro praxi. Proto naši lektoři procházejí pravidelnými školeními od akademického týmu.

 

 

 

Protože chci pro své zaměstnance efektivní výuku podle aktuálních trendů a s moderními metodami.

Caledonian School má odborné předpoklady, prostředky, a hlavně nápady, jak to udělat.

Certifikace a asociace

Jsme členem Asociace jazykových škol ČR.

Prošli jsme auditem společnosti Bureau Veritas a získali Certifikát kvality dle normy AJŠ.